uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Автобренди, що продовжують працювати у росії
  26 Травня 2022

  Триває 92-га доба з моменту агресивного вторгнення росії в Україну і війни проти українського народу, війни проти європейських цінностей і ключових засад демократії.
  Сотні відомих світових компаній припинили співпрацю з РФ  і таким чином показали, що не готові фінансувати державу-агресора.
  Але є компанії, які не покинули російський ринок і повністю або частково продовжують вести бізнес на території країни-агресора.

  Сьогодні хочемо розповісти про автобренди, які ще працюють з росією, незважаючи на санкції та проблеми з логістикою.
  Переважно це автовиробники Китаю та Кореї.

  Geely Motors
  Китайський бренд автомобілів Geely Motors продовжить працювати на російському ринку, йдеться в офіційному повідомленні прес-служби. Компанія спростувала чутки про те, що залишає ринок росії, які поширилися в мережі.
  Haval
  Ще один великий гравець з Піднебесної, Haval, продовжує діяльність в РФ: компанія має підприємство в тульській області, де випускають кросовери F7, F7x і Jolion, а також позашляховик H9.
  Chery
  Chery також продовжує працювати у росії, в салонах є практично всі моделі.
  Окрім того, дистриб’ютор автомобілів марки Chery в росії анонсує відкриття продажів у офіційних дилерів марки повнопривідного 7-місного кросовера TIGGO 8 PRO MAX.
  Kia
  Корейська компанія Kia не робила заяв про припинення діяльності. Втім, раніше виробництво на заводі в Петербурзі, де випускаються Kia Rio, було припинено через брак комплектуючих.

  Що може зробити кожен з нас?
  Заходьте на офіційні сторінки компаній, які продовжують працювати в росії, і пишіть у коментарях до їхніх постів, що вони фінансують війну — закликайте перестати фінансувати країну-агресора.

   Разом до Перемоги! 💙 💛