uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Партнерам

  Наша репутація та успіх залежить від вашої оцінки якості наших продуктів. Ми зробили все, щоб заслужити на вашу довіру – інвестували у наше пальне все, що змогли: кошти, зусилля, знання та частинку самих себе. Ознайомтеся із продуктами Šhebel та переконайтесь у цьому.

  Разом до успіху
  Ми пропонуємо продукцію для АЗС та промислових підприємств. Це сучасні високоякісні бензини Šhebel 92 і Šhebel 95, дизельне пальне Šhebel ДП, скраплений газ Šhebel LPG та інші продукти нафтопереробки, якість яких відповідає українським та європейським стандартам. Придбання гуртових партій усіх видів продукції відбуваються через систему електронних біржових торгів на ТБ «Українська енергетична біржа»
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Детальніше
  Запис до електронної черги онлайн

  З метою виключення затримок постачання нашої продукції партнерам, вже три роки поспіль успішно функціонує модуль «Електронна черга». Система забезпечує безперебійне і ритмічне відвантаження автомобільного пального та скрапленого газу. Завдяки електронній черзі клієнт має змогу самостійно планувати обсяги потрібної продукції та терміни їх постачання, маючи певність у гарантованому виконанні контракту.

  Переробка сировини

  Шебелинський НПЗ пропонує такий вид послуг як переробка сировини на давальницьких умовах. Це переробка стабільного газового конденсату, нафти та широкої фракції легких вуглеводнів.

  Детальніше
  Лабораторія з контролю якості нафтопродуктів

  Ми створили п’ять стаціонарних акредитованих лабораторій та одну мобільну, оснащених найкращим обладнанням. Це дає змогу перевіряти якість пального як безпосередньо на наших заводах, на автозаправних станціях, так і надавати послуги з перевірки якості нафтопродуктів для сторонніх організацій.

  Ми інвестували в оснащення лабораторій майже 100 млн гривень, забезпечили високий професійний рівень працівників, а акредитація наших випробувальних лабораторій – гарантія якості послуг для наших споживачів.

  Детальніше