uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Драйв початківця
  17 Грудня 2021

  З якими відчуттями ви вперше опинилися за кермом?

  Мабуть, для досвідченого водія ця тривога давно в минулому, і тепер ви можете допомогти початківцю. Ця пам’ятка стане в пригоді:
  – Огляньте автівку разом: зовнішній стан, стан двірників, фар, тиск у колесах, цілісність вікон.

  – Зробіть екскурсію по салону: покажіть, в якому стані все має бути до початку руху, як налаштувати собі сидіння і кермо, щоб було зручно, перевірте положення трансмісії, керма і ручного гальма.
  – Увімкніть разом двигун. Обговоріть індикацію основного табло та протестуйте підключення смартфону до аудіосистеми авто.

  – Почніть рух разом. Вийдіть на дорожню смугу, дотримуйтесь дозволеної швидкості та постійно контролюйте ситуації в дзеркалах.

  – Нагадуйте про дистанцію та простір для маневру, як це дозволяє реагувати на неочікувані ситуації.

  З часом перелік на перевірку зростатиме, виникнуть питання про те, як постійно читати знаки та розмітку, як передбачати рухи попередніх машин, робити обгін і підвищувати швидкість.
  Але спочатку радимо зосередитись на виїздах у спокійних районах на низькій швидкості. Почніть з вихідних і продовжуйте в вечірню годину в будні. А також обирайте маршрути в мальовничій місцевості. І не забувайте – пасок має бути пристебнутим у всіх присутніх у салоні.