uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Графік планово-попереджувальних ремонтів
  08 Квітня 2021

  Повідомляємо графік планово-попереджувальних ремонтів виробничих активів АТ «Укргазвидобування» (дивізіон Нафтогаз Нафта) на період квітень-червень 2021 року:

  – 12.04 – 14.04 – Тимофіївське ВПГ;

  – 12.04 – 16.04 – Солохівське ВПГ;

  – 04.05 – 18.05 – Яблунівське ВПГ;

  – 07.06 – 13.06 – Юліївське ВПГ.

  У ремонтний період буде проведено комплекс робіт з поточного технічного обслуговування, ревізії та ремонту обладнання, зокрема очищення від відкладень, ревізія колонного, теплообмінного та сепараційного обладнання, чистка, ревізія та ремонт трубних підігрівачів, заміна запірної арматури та ін., а також продовження ряду проектів з модернізації підприємств.

  «Комплекс запланованих робіт має на меті забезпечити підготовку підприємств до ефективної роботи в весняно-літній період – коментує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування». – Нами створені достатні запаси готової продукції, тож планові ремонти жодним чином не вплинуть на відвантаження вже законтрактованої продукції, а також на обсяги продукції, які ми реалізуємо на електронних біржових торгах».

  Довідково

  Переробні та виробничі підприємства дивізіону «Нафтогаз Нафта» включають:

  – Шебелинське відділення із переробки газового конденсату та нафти (Шебелинський НПЗ, Šhebel);

  – два заводи з переробки газового конденсату та нафти: Яблунівське ВПГ та ТЦСК «Базилівщина»;

  – три установки підготовки газу: Тимофіївське ВПГ, Юліївське ВПГ, Солохівське ВПГ.

  Ключовим виробничим активом дивізіону є Шебелинський НПЗ (Šhebel) – один з двох діючих в Україні нафтопереробних підприємств. Завод веде свою історію з 1960 року. У 2014-2017 рр відбулася наймасштабніша за останні 20 років модернізація підприємства, яка дозволила випускати продукцію, що відповідає найвищим сучасним стандартам якості. З 2018 року продукція Шебелинського НПЗ реалізується на ринку під брендом Šhebel. За результатами роботи у 2020 році на заводі було перероблено 446 тис. т сировини.

  Обсяг випуску готової продукції (моторних палив) для споживачів у 2020 році склав:

  – 140 тис. т бензинів Šhebel 92 та Šhebel 95;

  – 75 тис. т дизпалива Šhebel (у т. ч. 15,6 тис. т – Šhebel ДП арктичне);

  – 144 тис. т. Šhebel LPG.