uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Поради водіям: перші заморозки
  22 Жовтня 2021

  Осінь – не пора для меланхолії, а вдалий час для підготовки автомобіля до випробувань холодом. Що водій має занести до свого чек-листа?

  – Генеральне прибирання. Так, у салоні авто, та й в багажнику було б добре прибрати все зайве, провести хімчистку салону від літнього пилу доріг.

  – Воскове покриття кузову. Це ефективний і доступний спосіб уберегти фарбу від псування. А з вологим брудом, ожеледдю і снігом на дорозі воно обов’язково вас наздожене.

  – Склоочисники. Їх рекомендують змінювати щопівроку за інтенсивного використання. Осінні опади – це вже привід змінити їх зараз.

  – Нагрівач повітря. Важливо, щоб система клімат-контролю працювала нормально, тому не відкладайте діагностику на потім.

  – Зимові шини. Краще тримати їх напоготові, запастись новими або переконатися в придатності старих.

  – Зимова рідина для омивача. Легше підготувати її зараз, бо перший заморозок передбачити важко.

  – Переконайтеся, що тиск у шинах вашого авто збалансований. Такою машиною легше кермувати, вона зношує шини рівномірніше та дбайливіше. Взимку це дуже важливо для безпеки на дорозі.

  – Шоколадні батончики. Зазвичай запасатися ними ніхто не хоче, але тільки до першого снігового затору. Порадувати себе чи пасажирів у нудній дорожній ситуації водієві тільки на благо.

  – Перейдіть у режим «завжди заправка до повного бака». Так ви точно будете при пальному і зненацька не розгубитесь. А щоб не було неочікуваних сюрпризів, обирайте тільки якісне пальне – як Shebel.