Уже майже рік світ живе в режимі карантинних обмежень.
Звісно, це не могло не вплинути на наші звички, уподобання, поведінку… Автомобілісти – не виняток.
Ми провели дослідження наших споживачів, у якому, між іншим, поцікавилися, як часто вони користуються своїми автівками, та порівняли з результатами минулорічного дослідження. Різниця виявилася відчутною: кожен п’ятий водій був змушений скоротити використання власного автотранспорту.
Детальніше – у інфографіці
![](https://shebel.ua/wp-content/uploads/2021/02/shebel_info_web-06-300x186.jpg)