uk
  Де заправитись
  Електронна черга
  Як доглядати за автомобілем влітку?
  17 Червня 2022

  З початком спекотного сезону нагадуємо кілька правил, як доглядати за своєю автівкою, щоб вона служила довше та тішила безперебійною роботою:
  ▪  Намагайтеся не залишати авто на сонці, аби уникнути перегріву двигуна та основних систем салону. Якщо ж тіні на автостоянці немає – використовуйте спеціальні захисні екрани від сонця, які закривають скло автомобіля.

  ▪  Підтримуйте чистоту як зовні, так і всередині авто. При наявності забруднень на поверхні машини, під дією прямого сонця, колір може трохи вигоріти, тим самим залишити плями.

  ▪  Після миття машини витирайте поверхнюнасухо – навіть дрібні дрібні краплі води під яскравим сонцем перетворюються в лінзи.

  ▪  В салоні проводьте ревізію на наявність залишків їжі, щоб не отримати неприємний запах, який буде важко усунути.

  ▪  Оберіть оливу з більшою в’язкістю: при високих температурах вона не буде меншерозширятися, ніж звичайна.

  ▪  Моніторте тиск у шинах, адже при спеці повітря розширюється, і надмірний тиск у шинах може призвести до аварійних ситуаційна дорозі.

  ▪  Стежте за кількістю рідини в акумуляторі – влітку вона випаровується значно швидше.

  ▪  Приділіть увагу гумовим елементам, наприклад, ущільнювачам дверей та вікон: вони можуть пересихати від ультрафіолету. Щоб вони залишалися більш еластичними – обробляйте їх спеціальними засобами для догляду за гумою.

  Бажаємо, щоб за будь-якої погоди ваш автомобіль був у відмінній формі!